FRONTEND PROGRAMUOTOJAS (-A) (JS, REACT)

Vieta Vilnius, -, Lithuania
Paskelbta: 10-10-2017
Personalo konsultacijų grupė - personalo paieškos ir atrankos profesionalai, teikiantys aukščiausio lygio paslaugas. Mūsų ekspertų komanda turi patirties skirtingose verslo srityse, todėl esame orientuoti į tikslų ir greitą paslaugos išpildymą.

Mūsų klientė – sėkmingai veikianti įmonė, kuri siūlo klientams mažmeninės prekybos valdymo sistemą, padedančią planuoti, pritaikyti bei optimizuoti darbą daug efektyviau.

FRONTEND PROGRAMUOTOJAS (-A) (JS, REACT) (#10014502)

Darbo pobūdis:

* Web app naujų funkcijų rašymas ir esamų atnaujinimas;
* Tinkamų technologijų parinkimas;
* Automatinis testavimas su mocha / jasmine.

Reikalavimai:

* Puikus Javascript (OOP, unit testing) išmanymas (daugiau nei 2 metai);
* Patirtis dirbant ReactJS, ES6;
* Daugiau nei 2 metų web frontend programavimo patirtis;
* Puikūs anglų ir lietuvių kalbos įgūdžiai.

Mes jums siūlome:

* Biuras Vilniaus centre;
* Realiai lankstus darbo grafikas;
* Neformali darbo aplinka;
* Kolegos su puikiu humoro jausmu;
* Respektabilus kompiuteris ir du monitoriai;
* Galimybė 10% darbo laiko skirti asmeniniam tobulėjimui;
* Įmonės apmokamos konferencijos Europoje;
* Pietūs įmonės sąskaita penktadieniais;
* Stalo tenisas;
* Dviračių parkingas ir dušas ofise;
* Visos galimybės augti;
* Daug kitų smulkių privalumų.

Darbo vieta: Vilnius.

this job portal is powered by CATS