VADYBININKAS (-Ė) (DRABUŽIŲ PARDAVIMAS) (#10028215)

Vieta Kaunas, -, Lithuania
Paskelbta: 11-10-2017
Personalo konsultacijų grupė - personalo paieškos ir atrankos profesionalai, teikiantys aukščiausio lygio paslaugas. Mūsų ekspertų komanda turi patirties skirtingose verslo srityse, todėl esame orientuoti į tikslų ir greitą paslaugos išpildymą.

Mūsų klientė – sėkmingai veikianti įmonė, daugiau nei 20 metų užsiimanti dėvėtų drabužių bei avalynės didmenine prekyba.

VADYBININKAS (-Ė) (LOGISTIKA IR IT) (#10028215)

Darbo aprašymas:
  • Krovinių gabenimo organizavimas;
  • Derybos su klientais bei partneriais;
  • Informacinės duomenų bazės administravimas;
  • Pagalba kolegoms IT klausimais.
Reikalavimai:
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai („Microsoft Office“ paketas, darbo patirtis su 1C: Organizacija - privalumas);
  • Drabužių ir drabužių prekinių ženklų išmanymas - privalumas;
  • Puikūs bendravimo, derėjimosi įgūdžiai;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Gebėjimas laisvai bendrauti anglų ir rusų kalbomis;
  • Vairuotojo pažymėjimas - privalumas.
Mes siūlome:
  • Jauną, draugišką kolektyvą;
  • Laiku mokamą, patrauklų darbo užmokestį;
  • Galimybę tobulėti.
Papildoma informacija
Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.
Reikalingos kalbų žinios  Anglų, Rusų
Darbo laikas  Visa darbo diena
Vietovė  Kaunas
Pozicija  Vadybininkas
this job portal is powered by CATS