AUDITORIUS (-Ė) (GAMYBA IR FINANSAI)

Vieta Kaunas, Marijampolė, -, Lithuania
Paskelbta: 20-10-2017
Personalo konsultacijų grupė - personalo paieškos ir atrankos profesionalai, teikiantys aukščiausio lygio paslaugas. Mūsų ekspertų komanda turi patirties skirtingose verslo srityse, todėl esame orientuoti į tikslų ir greitą paslaugos išpildymą.

Mūsų klientė – sėkmingai veikianti įmonių grupė, užsiimanti šaldytų ir paruoštų vartoti maisto produktų gamyba ir platinimu. Įmonei priklauso ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse gerai žinomi prekių ženklai.

AUDITORIUS (-Ė) (GAMYBA IR FINANSAI) (#10063451)

Darbo pobūdis

  • Įmonių grupės veiklos procesų, rodiklių analizė ir vertinimas, rekomendacijų veiklai tobulinti, teikimas;
  • Grupės įmonės struktūrinių padalinių veiklos auditas;
  • Grupės įmonių integruotos kokybės, maisto saugos ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos vidaus auditų planavimas, organizavimas, vykdymas;
  • Grupės įmonės parduotuvių tinklo vidaus auditų planavimas, organizavimas, vykdymas;
  • Grupės įmonių prekių ir paslaugų tiekėjų antros šalies auditų inicijavimas, organizavimas ir vykdymas;
  • Grupės įmonių vidinės gamybos ir logistikos procesų kontrolės sistemos kūrimas, planavimas, organizavimas, vykdymas ir priežiūra;
  • Audito ataskaitų rengimas ir teikimas įmonės vadovybei.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (ekonomikos, finansų, maisto technologijų srityje);
  • Ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis maisto pramonės įmonėse (gamybos/finansų kontrolės/analizės ar finansinio/gamybinio audito srityje), privalumas šaldytų produktų gamybos įmonėse;
  • Kokybės, maisto saugos ir aplinkosaugos valdymo sistemų auditoriaus darbo principų išmanymas;
  • ISO 9001, ISO , ISO , BRC, IFS standartų reikalavimų ir jų taikymo išmanymas;
  • Labai geri darbo kompiuteriu („Ms Office“) įgūdžiai;
  • Geros anglų ir rusų kalbos žinios;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti darbą, spręsti problemas;
  • Atsakingumas, analitiniai įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje;
  • Jūsų kompetenciją atitinkantį darbo atlygį.

Darbo vieta

Kaunas, Marijampolė.
this job portal is powered by CATS