PERSONALO VADYBININKAS (-Ė)

Vieta Kaunas, Lietuva, Lithuania
Paskelbta: 05-01-2018
Personalo konsultacijų grupė - personalo paieškos ir atrankos profesionalai, teikiantys aukščiausio lygio paslaugas. Mūsų ekspertų komanda turi patirties skirtingose verslo srityse, todėl esame orientuoti į tikslų ir greitą paslaugos išpildymą.

Mūsų klientė –  viena lyderiaujančių transporto kompanijų, turinti ilgametę patirtį krovinių pervežimo srityje V. Europos šalyse.

PERSONALO VADYBININKAS (-Ė) (#10296580)

Darbo pobūdis

  • Darbuotojų įdarbinimas, sutarčių ruošimas, supažindinimas su įmonės tvarkomis;
  • Ne LR piliečių įdarbinimas su D vizomis ir LLG, dokumentų, reikiamų įdarbinti ne LR pilietį ruošimas;
  • Ne LR piliečiams reikalingų dokumentų užsakymas, jų galiojimo kontrolė ir pratęsimo proceso užtikrinimas;
  • Bendravimas su valstybinėmis institucijomis (VKTI, LDB, Migracija ir pan.);
  • Darbuotojų atranka ir bendravimas su įdarbinimo agentūromis;
  • Įmonėje dirbančių darbuotojų med. dokumentų galiojimo kontrolės užtikrinimas;
  • Kiti personalo vadybininko (-ės) darbai.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Ne mažiau kaip 1 metų patirtis įdarbinant ne LR piliečius;
  • Puikios rusų bei anglų kalbų žinios;
  • Atsakingumas, kruopštumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Darbą profesionaliame kolektyve;
  • Patrauklias darbo sąlygas;
  • Karjeros galimybes.
Darbo vieta: Kaunas.
this job portal is powered by CATS