PIRKIMŲ VADYBININKAS (-Ė) PIETŲ LIETUVOS REGIONUI

Vieta Lietuva, -, Lithuania
Paskelbta: 16-03-2018
Personalo konsultacijų grupė - personalo paieškos ir atrankos profesionalai, teikiantys aukščiausio lygio paslaugas. Mūsų ekspertų komanda turi patirties skirtingose verslo srityse, todėl esame orientuoti į tikslų ir greitą paslaugos išpildymą.
Mūsų klientė - sėkmingai Baltijos ir kaimyninių šalių rinkoje veikianti Skandinavijos kompanija, kurios pagrindinė vykdoma veikla - tarptautinė prekyba grūdais, aliejinėmis kultūromis ir pašariniais priedais.

PIRKIMŲ VADYBININKAS (-Ė) PIETŲ LIETUVOS REGIONUI (#10629829)

Darbo pobūdis:
  • grūdų ir kitos žemės ūkio produkcijos supirkimas;
  • naujų klientų paieška, ryšių su esamais klientais palaikymas (žemės ūkio bendrovėmis ir ūkininkais);
  • rinkos analizė;
  • pirkimo sutarčių sudarymas ir administravimas;
  • darbas Pietų Lietuvos (Šakių, Vilkaviškio, Marijampolės, Lazdijų, Prienų, Alytaus raj.) regione.
Reikalavimai:
  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (pageidautina agronomijos srityje);
  • panašaus darbo patirtis – privalumas;
  • geri vairavimo įgūdžiai;
  • atsakingumas, aktyvumas, lojalumas, sąžiningumas, komunikabilumas.
Mes jums siūlome:
  • galimybę savarankiškai organizuoti ir atlikti darbą;
  • galimybę realizuoti komercinius sugebėjimus;
  • tarnybinį automobilį, visas su darbu susijusias reikalingas priemones.

this job portal is powered by CATS