FULL STACK PROGRAMUOTOJAS (-A) (MIDDLE)

Vieta Kaunas, -, Lithuania
Paskelbta: 03-04-2018
Personalo konsultacijų grupė - personalo paieškos ir atrankos profesionalai, teikiantys aukščiausio lygio paslaugas. Mūsų ekspertų komanda turi patirties skirtingose verslo srityse, todėl esame orientuoti į tikslų ir greitą paslaugos išpildymą.

Mūsų klientė - sparčiai auganti informacinių technologijų bendrovė, kuri specializuojasi IT sprendimų vystymo procese bei automobilių elektronikos įrenginių gamyboje.

FULL STACK PROGRAMUOTOJAS (-A) (MIDDLE) (#10800277)

Darbo pobūdis
  • Darbas su inovatyvia transporto priemonių stebėjimo sistema, kuri parduodama Lietuvoje ir eksporto rinkose.
Reikalavimai
  • Bent dviejų metų patirtis su Angular 2+ ir JavaScript;
  • HTML, CSS žinios;
  • SQL naudojimo patirtis;
  • .NET Core patirtis – privalumas.
Mes jums siūlome
  • Visas galimybes asmeniniam tobulėjimui ir savarankiškumui;
  • Galimybę svariai prisidėti prie sistemos veikimo ir tobulinimo;
  • Įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje, į 50 šalių savo produktus eksportuojančioje įmonėje;
  • Galimybę realizuoti kūrybines užduotis;
  • Užkandžius, kavą ir arbatą biure.
Darbo vieta: Kaunas.
this job portal is powered by CATS