TRANSPORTO SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

Vieta Kaunas, -, Lithuania
Paskelbta: 16-09-2016
Personalo konsultacijų grupė - personalo paieškos ir atrankos profesionalai, teikiantys aukščiausio lygio paslaugas. Mūsų ekspertų komanda turi patirties skirtingose verslo srityse, todėl esame orientuoti į tikslų ir greitą paslaugos išpildymą.

Mūsų klientė - viena lyderiaujančių transporto kompanijų, turinti ilgametę patirtį krovinių pervežimo srityje V. Europos šalyse.

TRANSPORTO SKYRIAUS VADOVAS (-Ė) (#8147775)
Jūsų atsakomybės:
  • Sklandus ir efektyvus transporto skyriaus darbo organizavimas;
  • Strateginių planų sudarymas, biudžeto formavimas bei vykdymas;
  • Transporto skyriaus tikslų, planų formulavimas bei jų įgyvendinimo užtikrinimas;
  • Vadovavimas transporto skyriui, tikslų darbuotojams formulavimas ir jų įgyvendinimo kontrolė;
  • Ilgalaikių ryšių su klientais palaikymas ir plėtojimas;
  • Finansinių rezultatų analizė, veiklos ataskaitų rengimas;
  • Atskaitomybė įmonės direktoriui ir akcininkams.
Reikalavimai:
  • Aukštasis išsilavinimas (vadybos, logistikos srityje);
  • Ne mažesnė nei 2 metų vadovaujančio darbo patirtis transporto sektoriuje;
  • Puikūs planavimo, organizavimo ir problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Stipri orientacija į rezultatą;
  • Puikūs komunikaciniai ir derybiniai gebėjimai;
  • Puikios anglų ir rusų kalbos žinios.
Mes siūlome:
  • Atsakingą poziciją stambioje kompanijoje;
  • Galimybę realizuoti savo gebėjimus ir sumanymus;
  • Karjeros perspektyvas;
  • Patrauklų darbo užmokesčio paketą.
Reikalingos kalbų žinios  Anglų, Rusų
Reikalinga darbo patirtis  2-5 metai
Darbo laikas  Visa darbo diena
Vietovė  Kaunas
this job portal is powered by CATS